KUCHNIE / ŁAZIENKI

kuchnie na wymiar

Wykonujemy zabudowę kuchenną i łazienkową dopasowaną do potrzeb Klienta - zarówno prostą, nowoczesną, jak i stylową klasyczną. Nasze meble na Państwa życzenie wyposażone mogą być w mechanizny samozamykające, półki, kosze wewenetrzne itp. Wszystko dla Państwa wygody.

SZAFY / GARDEROBY

szafy na wymiar

Szafy z drzwiami suwanymi i garderoby to dziś najlepszy i najbardziej efektowny sposób na zagospodarowanie wolnej przestrzeni. Można je wbudować nawet w pozornie bezużyteczny kąt. Pojemne i pakowne sprawią,że w Państwa domu znajdzie się w nich miejsce na wszystko.

NIETYPOWE ZABUDOWY

meble na wymiar

Oferujemy także wszelkiego rodzaju nietypowe zabudowy, a także zabudowy biurowe, sklepowe, wyposażenie aptek, sklepów i hoteli. Półki, lady, regały biurka - dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Mar-Complet, meble na wymiar Gniezno: szafy, kuchnie, biura, meble

meble Gniezno

Firma Mar-Complet działa na rynku gnieźnieńskim od 2000 roku. Długoletnie doświadczenie, zaplecze produkcyjne oraz bogata oferta materiałów i okuć renomowanych firm jest podstawą rzetelnie wykonanych zleceń.

Oferujemy meble na zamówienie, które wykonamy według Państwa sugestii oraz naszej popartej doświadczeniem aranżacji. Zapewniamy fachowy pomiar, wizualizację komputerową, transport oraz montaż.

UMÓW SIĘ Z PROJEKTANTEM

Zadzwoń:

Adam - 502 668 158

Ryszard - 503 063 026

Marek - 604 917 934

mar complet

MEBLE NA WYMIAR

Gniezno, ul. 3 Maja 43

GALERIA mebli na wymiar

meble na wymiar Gniezno

Kliknij w zdjęcie powżej aby zobaczyć nasze realizacje!